Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Zkoušky

22.5.2011 Jenny složila záchranářskou zkoušku RH-E
     Zkoušku jsme skládali v Praze, jenom počasí si příště musíme objednat trošku rozumnější. Byl přímo tropický den, takže psi byli unavení ještě před cvičením. I přes to Jenny zvládla všechno úžasně. Poslušnosti a dovednosti měla za 85 bodů ze 100 a ještě lepší skore měla za speciál /plošné vyhledání/ a to 97 bodíků z možných 100. Moc si vážim toho, jak krásně zkoušku zvládla. Z  jedenácti přihlášených jich zkoušku udělalo šest.
My jsme RH-E zvládli s 182 body zvládli na "velmi dobrou".
11.9.2010 jsme s Kájou složili zkoušku ZPU1.
     Po volitelném cviku - stopě, jsem si myslela, že zkoušku nezvládneme. Nevím, co se stalo, ale Kájík vůbec nedal nos dolu . Jenom nasál pach vysokým nosem , došel k předmětu, ten pěkně zalehl, ale dál nic. No, aspoň vím, že když si myslím, že něco umíme, tak na zkoušce může být všechno jinak. Takže stopa byla za tři body z dvaceti. Všechno si opravil na poslušnosti, která se paní rozhodčí moc líbila. Tam už jsme měli skoro samou desítku. Jen za aport měl sedm bodů. Našel ho hned, ale díky svým špatným očím ho přinesl paní rozhodčí. Hned mu to došlo a mazal ke mě. Ve skupinových cvicích jsme přišli jenom o jeden bodík. Takže celkově jsme zkoušku udělalai za "dobře". Mám z Kájíka velikou radost.
 
1.8.2010 jsme s Jenny složili OVVR v 1.ceně. Slečna trošku váhala v disciplíně NOS. Nechtělo se jí moc běhat. Učila jsem jí to na chlupatého dummíka s povelem "hledej zajíčka". Takže když nám do trávy hodili bažanta, zněl můj povel docela zajímavě. Všechno si Jenninka opravila u aportů, kdy se panu rozhodčímu moc líbila.
 
V roce 2008 jsme se s Kájou zúčastnili soustředění a OVVR v Zahradišti. Je to zkouška k uchovnění retrievrů.Pod vedením manželů Sieberových jsme si v sobotu mohli vyzkoušet OVVR nanečisto, no a v neděli byla zkouška naostro. Kája je šikulka, skončil v první ceně.
Na podzim roku 2009 jsme zkusili závod podle ZPU1 v Pelhřimově. Byla to moje první zkušenost se sportovní zkouškou, ale dopadli jsme /podle mě/ docela dobře. Z osmnácti účastníků jsme skončili desátí.
 
ZOPku jsme s Kájou zvládli na velmi dobrou s 86 body. Asi byla ode mě hloupost, jít na dvě zkoušky brzy po sobě. Kája si docela dobře spojil, že u zkoušky na něj " panička nemůže ", takže mi u odložení začal hrabat, poštěkával na ostatní psy, prostě se nudil. Zkrátka on je hrozně vyčůranej toller!
 
TOPlist