Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Než se rozhodnete

 

                      Co je dobré vědět, než si ho pořídíte

Pejsek je živý tvor. Sice nepřemýšlí, jako člověk, ale stejně jako člověk cítí strach, bolest.....Naopak pozná, jak se cítíme my.

Nedělá nám nic naschvál, i když to tak někdy vypadá.wink

Potřebuje žít s námi. Ne v kotci, ale se svojí rodinou, protože do ní patří.broken heart

Počítáte s tim, že se může dožít i 14-ti let? Co dovolená, případné služební cesty? Máte pro něj zajištěné spolehlivé hlídání?

Pokud chce pejska Vaše dítě, jste si jistí, že bude schopno se o psa postarat? Bude s ním jezdit např. na veterinu? Je dobré vědět, že prostě není v silách dětí se o psa postarat. Největší péči budete muset dát pejskovi Vy - dospělí.

Chce čtyřnohého společníka každý člen Vaší rodiny?

Nemá někdo z rodiny alergii?crying

Budete mít dostatek času věnovat se psovi? /nejméně 2 hodiny denně/  Bude mít pejsek možnost se někde navolno vyběhat? Pokud ne, může si najít svůj způsob zábavy a ten nemusí být zrovna příjemný pro Vás.surprise

Počítáte s loužičkama a další nadílkou? Stejně, jako malé děti, také štěňátka nejsou schopna udržet moč a stolici. Je to naprosto normální a nemůžeme za to štěňátko trestat. Víte to?

Máte-li krásně upravenou zahrádku, zajisté se bude líbit i Vašemu pejskovi a je docela možné, že si ji poupraví dle svého.

To samé může platit i ohledně nábytku doma.

Pokud jste přehnaně pořádkumilovní, jak snesete psí chlupy vwink polévce?

Pes není levná záležitost. Pořizovací cena pejska je zlomek toho, co "spolkne" za svůj život. Zvláště veterinární úkony se mohou vyšplhat i do desítek tisíc korun. Budete na to mít?

Nechováme pejsky bez PP a nepodporujeme takový chov. Pokud plánujete vrh "levnějších" bezpapíráčků, nejsme pro Vás vhodná chovatelská stanice.

Tollerci nesnáší tvrdé zacházení. Pokud jste zastáncem tvrdé výchovy, nepořizujte si ho /vlastně žádného/.

Pokud jste si pečlivě odpověděli na tyto otázky a ztotožňujete s výše napsaným, může si Vás naše štěnátko vybrat

za svého páníčka. smiley

 

 

TOPlist